Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva nemocnice 18.12.2017

6. 12. 2017

Po dohodě trenérů jsme se rozhodli, že by nebylo špatné teď před Vánocemi udělat jako tým radost dětem, kteří nemají tolik štěstí jako ty naše, respektive vaše. Proto jsme na pondělí 18.12. na 16:30 domluvili návštěvu Hemato-onkologického oddělení Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc. Zde bychom dětem nazdobili vánoční stromeček a popřípadě předali nějaké dárečky.

My trenéři zařídíme vánoční stromeček, ozdoby atd. Od vás bychom chtěli, jestli by mohli kluci (kteří mají navíc) donést své kartičky, které bychom použili jako součást na ozdobení stromečku. Plus pokud by jste mohli koupit nějaké drobné dárky, které by mohli děti potěšit (polštářek, hrníček... NE PLYŠÁKY!). Zatím nevíme přímo složení a obsazení daného oddělení, ale předběžně by tam mělo být na Vánoce cca 10 dětí. Pokud bude dárků víc, vůbec nic se neděje a vše  se využije pro dětské oddělení! Prosím nenoste nějaké hlouposti nebo použité věci! 

Nikoho nechceme do ničeho nutit a to ať se to týká dárků, nebo samotné účasti. Nicméně by bylo pěkné ukázat klukům že mohou udělat radost i někomu jinému.

Po této návštěvě bychom se (ti co by chtěli) přesunuli na bruslení na Dolní náměstí.

 

Další případné informace, především sraz a věk dětí zde doplníme. 

enlightenedPokud kluci mohou přinést svou kartičku, možná by bylo lepší je vybrat už na trénincích!

fakultka.png

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář