Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní soustředění 2016

Letní soustředění se bude konat ve fotbalovém areálu v Rožnově pod Radhoštěm v termínu 19.8 - 23.8.2015. Ubytováni budeme v hotelu Stadion přímo u hřiště. Areál je směr Žilina po pravé straně za poslední světelnou křižovatkou v Rožnově.

Kluky nám přivezete v pátek 19.8. v 10:30 hod a my Vám je předáme mírně unavené zpět v úterý 23.8. po obědě cca ve 13:30 (doprava vlastní, nebo dle domluvy).

Prohlášení rodičů o schopnosti dítěte absolvovat fotbalové soustředění (odevzdat společně s kartou pojištěnce!)

Soustředění se týká všech hráčů, kteří s námi trénují! Nutno potvrdit / vyvrátit (z vážných důvodů) účast. PROSÍM NAHLAŠTE CO NEJDŘÍVE!

POTVRZENÍ HRÁČI: Hellus, Ulenfeld, Gavenda, Motáň, Foretník, Psotka, Kocourek, Navrátil, Pavlačka, Bořil, Skopal V., Sandr, Hartmann, Palčo, Remeš, Molík, Koňařík, Fryčák, Glos, Ptáčník, Siegl, Novotný, Riedl, Zachař, Spáčil, Janošík, Svrčina, Weinlich, Synevich, Strnadel.

Cena soustředění je 2500,- Kč (může se ještě mírně změnit - nemáme zatím celkovou kalkulaci všech zařízení) (dle domluvy rodičů se část ceny může zaplatit z týmové kasy). Bude se platit v den příjezdu na soustředění!

cena soustředění obsahuje:

- strava 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, II. večeře)

- kompletní pitný režim

- ubytování (4 noci)

- pronájem všech potřebných sportovišť

- regeneraci (bazén, pára, sauna?)

Stravování začínáme v pátek obědem a končíme v úterý taktéž obědem.

co s sebou?

VEŠKERÉ TRÉNINKOVÉ A VYCHÁZKOVÉ OBLEČENÍ! oblečení na hotel, spodní prádlo, ponožky, ručník 2x, věci osobní hygieny (kartáček na zuby, pasta na zuby, mýdlo,…), pyžamo, přezůvky, tenisky na běh, kopačky, sálovky, oblečení na trénování 2x, míč vel. 3/4, minimíč, láhev na pití, švihadlo, chrániče,  nepromokavá bunda, plavky, společenské hry, osobní léky – nahlásit/předat trenérovi, …

!!!Kartičku pojištěnce (popřípadě kopii) odevzdat trenérům!!!

 

Pokud máte doma a uvezete balanční čočku nebo gymball (klidně vyfouknutý)!

 

co nebrat?

cenné věci, větší množství peněz, mobilní telefon, popřípadě bude u trenéra ;o)

 

S případnými dotazy se obraťte na trenéra Tomáše Bilíka.